Bestuur

Samenstelling landelijk bestuur

Voorzitter:

Ella de Boed
Elisabeth ziekenhuis Tilburg

 

e.d.boed@elisabeth.nl

Penningmeester:

Bianca Bakker
Amphia Ziekenhuis Breda

 

bbakker@amphia.nl

Secretaris:

Fred Vlugt
Spaarne Gasthuis Haarlem

 

fvlugt@kg.nl

Webmaster:

Bas van Beek

UMCU Utrecht

Overige bestuursleden:

Monique Link (regio voorzitter Midden en Zuid Nederland).

Carolien Bierman (vertegenwoordiging regio Noord-Holland).

Winny Raaimakers- van Geloof (secretaris regio Midden en Zuid Nederland).

Astrid Bakker (regio voorzitter Zuid-Holland/Zeeland)

 

VAP afgevaardigde:

 

 

 

 

 

 

 

 

m.link@pathol.umcn.nl

c.bierman@nki.nl

 

A.C.Bakker@lumc.nl

 

 

 

Noord-Oost Nederland:

 

Regio voorzitter:

Evelien van Veldhuizen & Veronica Sweres

Gelre ziekenhuizen

Apeldoorn

Secretaris:

Harriette Meeuwissen

Isala Ziekenhuis

Zwolle

Claudia Kempinga

UMC Groningen

Groningen


 

Midden en Zuid Nederland:

 

Regio voorzitter:

Monique Link

UMCN 

Nijmegen

Secretaris:

Winny Raaimakers- van Geloof

UMCN

Nijmegen

 

Noord-Holland:

 

Regio voorzitter:

-

Afgevaardigde:

Carolien Bierman

NKI

Amsterdam

Secretaris:

Fred Vlugt

Spaarne Gasthuis Haarlem

Haarlem

Regio Zuid-Holland/ Zeeland:

 

Regio voorzitter:

Astrid Bakker

LUMC

Leiden

Secretaris:

Suzanne van Dalen

Diaconessen Ziekenhuis

Leiden

Webmaster WIHC:

Bas van Beek

UMCU

Utrecht

 

Contactpersoon SKML:

Peter Smolders

PATHAN

Rotterdam